Wyniki sierpniowej ankiety dotyczącej bloga. Opinie czytelników.

Drodzy Czytelnicy, dziękuję Wam serdecznie za wzięcie udziału w ankiecie. To dla mnie dużo znaczy. Dzięki tej ankiecie i Waszym odpowiedziom dowiedziałam się kto czyta mojego bloga, w jakim jesteście wieku, skąd jesteście oraz jak często tu zagladącie.

Statystyki dotyczące Waszego wieku, płci, kraju, w którym przebywacie bardzo mnie nie zdziwiły, raczej się tego spodziewałam. A wyglądają one nastepująco:

Płeć

Wiek

Miejsce zamieszkania

Czym się zajmujesz?

Twoje ulubione posty na blogu to posty o:

Tutaj się troszkę zdziwiłam (pozytywnie), ponieważ nie sądziłam, że posty o karierze tak przypadną Wam do gustu. Bardzo mnie to cieszy – to mój ulubiony temat do rozmów, co więcej zajmuję się tym zawodowo, więc chętnie będę o tym więcej pisać.

Jeśli chodzi o podróżowanie to raczej też się tego spodziewałam. Natomiast, ciekawa jestem co mieliście na myśli zaznaczając ”INNE”?

Jak często odwiedzasz bloga?

Bardzo się cieszę, że tak często tu zaglądacie!

Szablon i nazwa bloga?

Dostałam kilka pytań dotyczących nazwy bloga. Skąd wzięło się misstwentysomething? Pisałam o tym tutaj. Cieszę się, że i nazwa, i szablon Wam się podoba.

Jakie posty chciałbyś, aby pojawiły się na blogu?

Tutaj bardzo się zdziwiłam, czytając, że chcielibyście więcej postów związanych z motywacją, rozwojem osobistym, jak i tych związanych z poradami. Wydawało mi się, że jest tego pełno w internecie i dlatego nie sądziłam, że częste tego typu posty będą ciekawe. A tu proszę! To naprawdę super, gdyż sama lubię takie tematy i często o nich czytam. Zapewniam, że będzie tego więcej : )

Jeśli chodzi o posty o karierze to tutaj szykuję coś naprawdę fajnego i możecie być pewni, że już niedługo takich postów będzie naprawdę dużo!

Jeśli chodzi o posty modowe to raczej nie planuję zbyt wielu takich wpisów, ze względu na to, że nie jestem blogerką modową, a co więcej nie znam się na modzie i trendach. Mój styl, jak pewnie zauważyliście jest raczej klasyczny, kobiecy i dość prosty i chyba nie ma tutaj zbyt dużo o czym pisać, ale mam jeden fajny pomysł i popracuję nad tym 🙂

Jaki jest Twój ulubiony post? O czym chciałbyś czytać więcej?

Miejsce na Twoje uwagi, przemyślenia, rady wskazówki. Każde zdanie jest dla mnie bardzo cenne.

Nie macie pojęcia, ile daliście mi radości swoimi odpowiedziami. Tyle miłych słów w jednym miejscu! Tak mi miło to wszystko czytać i widzieć, że moje wpisy mogą komuś trochę pomóc. To naprawdę cudowne! Bardzo, bardzo Wam dziękuje!

Czego nie lubisz na blogu? 

Dziękuje za Wasze uwagi. Na pewno zmienię tyle ile będę mogła i to, co uważam za słuszne. Już zmieniłam okienko Facebookowe, które zbyt często się wyświetlało. Domyślam się jak musiało Was wkurzać i za to przepraszam.


 

Na blogu szykuje się pare zmian, posty również będą troszkę innego typu, spełnię Wasze prośby z ankiety, a co najważniejsze mam kilka ciekawych pomysłów na wpisy, które jestem pewna, że Wam się spodobają! 

Pięknie dziękujė za udział w ankiecie, dziękuje, że tu jesteście i mam nadzieję, że jeszcze długo zostaniecie!  

Jeśli macie jeszcze jakieś uwagi co do bloga, jak i tematy, o których chcielibyście czytać to koniecznie dajcie znać w komentarzach <3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *