Welcome to MISS TWENTYSOMETHING

 

 Witam wszystkich nowych czytelników bloga! 

Dnia 14 czerwca 2016 chciałabym powitać wszystkich bardzo serdecznie na blogu MISS TWENTYSOMETHING. Pomysł na stworzenie bloga, a raczej ”swojego miejsca w sieci” narodził się wiele miesięcy temu, kiedy jeszcze mieszkałam w słonecznej Kalifornii. Ostateczna decyzja zapadła kilka miesięcy temu i dziś jest ten wielki dzień.

Zdecydowałam się na stworzenie swojego miejsca w sieci z wielu powodów, między innymi dlatego, że chciałabym dzielić się z innymi swoim doświadczeniem życiowym, które do tej pory zdobyłam jak i również swoimi przemyśleniami na różne tematy. Pomimo młodego wieku, wiele już w życiu przeszłam i wiele dobrych i błędnych decyzji podjęłam – wyprowadzka z domu rodzinnego zaraz po gimnazjum, życie w trzech różnych krajach, zmiana kontynentu, choroba bliskiej osoby, przewlekła choroba, z która żyje od 3 lat, studia w obcym kraju i wiele innych życiowych niespodzianek. Mam nadzieję, że dzieląc się swoja ”wiedzą ” i doświadczeniem z innymi, będę w stanie kogoś zachęcić do częstego wychodzenia ze strefy komfortu oraz spełniania marzeń pomimo przeciwności losu!

MISS TWENTYSOMETHING jest blogiem lifestylowym. Tematyka, która poruszam kieruję przede wszystkim do osób, które, tak jak ja, chca podążać za swoimi marzeniami i pragną prowadzić szczęśliwe, spełnione i ciekawe życie.

Mam na imię Kornelia, obecnie studiuję i pracuję w Londynie. Zaraz po liceum, przeprowadziłam się do Kalifornii, gdzie spędziłam najpiękniejszy czas mojego życia. Niejednokrotnie w swoich postach bedę wracać do tego okresu, ponieważ uwielbiam kraj jakim jest Ameryka, a szczególnie stan Kalifornia. Obecnie studiuję  Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi z językiem hiszpańskim w Anglii.

Mam ogromną nadzieję, ze będziesz tutaj częstym gościem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *