Stylizacje świąteczne, czyli w co się ubrać na święta? Kilka propozycji eleganckich i tych trochę mniej

Wczoraj wieczorem zdałam sobie sprawę, że do świąt już został tylko trochę ponad tydzień. Z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej czuję się jeszcze zupełnie nieprzygotowana. Nie mam jeszcze wszystkich kupionych prezentów, nadal zastanawiam się nad kolorem świątecznych paznokci (haha), a przede wszystkim nie ustaliłam jeszcze świątecznych stylizacji.

Zaczęłam więc szukać dzisiaj inspiracji w internecie i zdecydowanie stylizacje, które przypadły mi to gustu to tak zwane klasyki, czyli to co lubię najbardziej. Pomyślałam, że podzielę się z Wami kilkoma stylizacjami, które wpadły mi w oko i mam nadzieję, że i Wam się spodobają!

Święta Bożego Narodzenia kojarzą mi się głównie z trzema kolorami – czerwonym, białym i czarnym i to właśnie stylizację w tych kolorach również podobają mi się najbardziej.

Mój styl na co dzień jest dość prosty i taki też zostaje również w święta. Nie podążam za modą i trendami i nawet się na tym nie znam, a kolory i ubrania dopieram głównie do budowy swojej sylwetki, tak, aby podkreślić to,co warto podkreślić i ukryć, co trzeba ukryć. Nie noszę rzeczy które są modne, tylko te, które dobrze na mnie leżą. Też tak macie?

Dlatego też stylizację, które najchętniej założyłabym podczas okresu świątecznego prezentują się następująco:

CZERWONO I ELEGANCKO

  PODOBNE: KLIK1, KLIK2, KLIK3, KLIK4,     

MOJE FAWORYTY: KLIK1, KLIK2,

Czerwona sukienka to już klasyk, świąteczny klasyk. Dla niektórych banał, a dla mnie stylizacja idealna. Zarówno blondynki jak i brunetki w kolorze czerwonym wyglądają cudownie. Dodatkowo czerwony kolor jest niesamowicie kobiecy. Ja osobiście bardzo lubię ten kolor : ) Co więcej, tego typu sukienkę warto mieć w szafie również na inne okazje, na przykład Walentynki 🙂

PROPOZYCJE OD KASI TUSK

 Podobne czarne sukienki: KLIK1 ,KLIK2, KLIK3, KLIK4 

Mój faworyt: KLIK1

Nie wszystkie stylizacje Kasiu Tusk mi się podobają, ale te eleganckie dobiera znakomocie. Co prawda, stylizacje, które widzicie powyżej Kasia miała na sobie podczas promocji swojej pierwszej książki, czyli dawno temu, ale jak dla mnie do dziś prezentują się rewelacyjne i byłby idealne na przykład na kolację wigilijną. Delikatnie, kobieco i z klasą, czyli to co lubię.

STYLIZACJE ZE SPÓDNICA

Jeśli stylizacje przedstawione powyżej są dla Was za eleganckie i nie czulibyście się w nich dobrze przy świątecznym stole to zdecydowanie stylizacje ze spódnicą wpadną Wam w oko : )

Zarówno spódnice ołówkowe, jak i delikatnie rozkloszowane tutaj sprawdzą się idealnie. Szczególnie w połączeniu z ładną koszulą, sweterkiem czy innym eleganckim topem. Bardzo dziewczęco i z klasą. A co najważniejsze, tego typu stylizację z pewnością zostaną wykorzystane również po świętach.

 


Podobne spódnice: KLIK1, KLIK2,

Czerwony sweterek: KLIK1  

Czarny sweterek: KLIK1

STYLIZACJA W SZAROŚCIACH

A poniżej przedstawiam Wam dodatkowo stylizację jeszcze w szarościach, która moich zdaniem również sprawdzi się znakomicie! : )

Szara spódnica: KLIK1 

Mój faworyt (piękna, ale bardzo droga) : KLIK1   


Jaki jest Wasz faworyt? Macie już gotowe stylizację świąteczne? Co najchętniej założyłybyście z powyższych propozycji? : )  

Ja w tym roku stawiam raczej na spódnicę i ładny sweterek, ale jeśli w nadchodzący weekend znajdę ładną czarną sukienkę to na pewno też się na nią skuszę! : )

*wszystkie stylizacje pochodzą z Internetu i Pinterest’a

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *