Podsumowanie roku 2016

Ciężko uwierzyć, że za parę godzin pożegnamy rok 2016! Pamiętam jak wczoraj początek tego roku, a tu już zaraz kolejny! Kiedy to minęło? Dużo się w tym roku wydarzyło – dużo dobrego i też złego, aczkolwiek z każdego wydarzenia wyciagnęłam lekcję i ruszyłam do przodu. Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie doświadczenia i możliwości, które otrzymałam w tym roku. To był zdecydowanie przełomowy rok pod wieloma względami, stąd też jestem pewna, że 2017 będzie naprawdę wspaniały. Jestem w 100% na niego gotowa!

Rok 2016 w szczególności poświęciłam na zdrowie, a raczej jego poprawę. Od kilku lat nie jestem najlepszym okazem zdrowia, ale dzielnie walczę i nie mam zamiaru się poddać. Druga połowa roku była właśnie przełomowa pod tym względem. Obecnie moje wyniki są o wiele lepsze, moje samopoczucie również, a co za tym idzie znowu czuję że żyję!

Kolejna rzecz nad którą pracowałam ciężko w tym roku to moja kariera zawodowa. W końcu po kilku latach poszukiwań, dowiedziałam się co chcę w życiu robić (jaką pracę wykonywać), czuję, że idę właściwym torem i nie mogę doczekać się co przyniosą kolejne miesiące! To naprawdę fantastyczne uczucie!

Jedną z ważniejszych rzeczy, których się w tym roku nauczyłam to zawsze ufać swojej intuicji. Doświadczyłam wiele sytuacji w życiu, które pokazały mi, że zawsze powinnam podejmować decyzje, które czuję że są dla mnie dobre, nie zważając na to co sądzą inni.

Rzecz, której w tym roku żałuję to fakt, iż nie podróżowałam tak często jak bym tego chciała. Niestety nie byłam w stanie ze względu na mój stan zdrowia, ale jestem pewna że w 2017 to nadrobię!

Poniższe, wypunktowane wydarzenia najbardziej zapadły mi w pamięć w 2016:

  1. Po kilku przeprowadzkach i długotrwałych poszukiwaniach w końcu czuję, że znalazłam miejsce, w którym czuję się szczęśliwa i chcę zatrzymać się na dłużej. Tym miejscem jest Londyn. Nigdy nie sądziłam, że to powiem, ale coraz lepiej czuję się w tym mieście.

2. Niemcy to kraj który bardzo lubię i w którym czuję się wyjątkowo dobrze. W te wakacje udało mi się spędzić tam prawie 3 miesiące, z czego bardzo się cieszę. To był naprawdę fajny czas. Niektóre osoby i wydarzenia bardzo pozytywnie wpłynęły na moje życie.

3. W tym roku również bardzo dużo czasu poświęciłam na naukę na studiach. Przełożyło się to na moje oceny końcowe, z czego jestem bardzo zadowolona. Bardzo lubię swój kierunek studiów i uczelnie. Na zdjęciu możecie zobaczyć miejsce ”na kawę” na mojej uczelni.

4. W maju odwiedziła mnie moja najbliższa rodzina w Londynie. Spędziliśmy razem wspaniały czas i nie mogę doczekać się kolejnej takiej wizyty.

5. W kwietniu natomiast gościłam moich przyjaciół z Kalifornii. W końcu mogłam poznać piękną Zoe, która jest owocem miłości Luie i Mariusza! Co za cudowna dziewczynka!

6. We wrześniu przeprowadziłam się do Warszawy, gdzie myślałam, że zostanę na dłużej niż kilka miesięcy, ale nic z tego – już zaraz wracam do Londynu!

7. We wrześniu również miałyśmy okazję zorganizować małe reunion w Warszawie. Wszystkie dziewczyny poniżej poznałam mieszkając w Kalifornii. Było super!

8. Kolejne miłe spotkanie po prawie roku.


9. Ten rok był również przełomowy pod względem mojej kariery zawodowej. Zmieniłam pracę, zaczęłam pracować w swojej branży i mam przed sobą kilka projektów, które sprawią, że już niedługo bedę całkowicie spełniona zadowowo! Kocham, to co robię!

10. Paryż! Moje marzenie od wielu lat! Jest cudownie i dzisiejsza noc Sylwestrowa na pewno będzie niezapomniana!

10. Ostatnie, najmniej przyjemne wydarzenie z tego roku to mój wypadek samochodowy. Patrząc na to zdjęcie momentami nie mogę uwierzyć, że wyszłam z tego cało… To była największa lekcja od życia jaką do tej pory otrzymałam.

Oczywiście międzyczasie wydarzyło się jeszcze wiele innych rzeczy, aczkolwiek te wymienione powyżej zapadły mi najbardziej w pamięci.

Chciałam podziękować każdemu, kto się w ciągu tego roku pojawił w moim życie. Szczególnie dziękuję tym, którzy byli i są ze mną zawsze – na dobre i na złe. Życzę każdemu z Was dużo zdrowia, wytrwałości, spełnienia marzeń i wielu sukcesów w 2017 ! Oby ten rok był lepszy niż wszystkie inne! Teraz czas na szampańska zabawę!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *