Jak zarobić 10 tysięcy złotych (lub więcej) ucząc języka angielskiego online – ebook

Jak widzicie po tytule, post jest skierowany do osób zainteresowanych ebookiem, o którym wspominałam kilka miesięcy temu. Ebook dotyczy tego jak uczyć języka angielskiego online i zarabiać całkiem fajne pieniądze. Pisałam o tym tutaj i opowiadałam swoją historię.

Na początku chciałabym podziękować za tak liczne zapisy na listę oczekujących na ebooka. Jestem tym miło zaskoczona. Dzisiaj właśnie o tym będzie parę słów.

Ebook planowałam wypuścić około 15 kwietnia 2018. Niestety problemy techniczne – brak działalności gospodarczej w Polsce, gdyż mam ją w Anglii to główny z nich. To wiązałoby się z koniecznością płatności za ebooka w funtach, a nie w złotówach i okazało się to być nieco problematyczne dla wielu z Was i dlatego też nie ma sensu na obecną chwilę wypuszczać ebooka w świat. I nie uda, dopóki osobiście nie rozwiąże tych spraw w Polsce.

Niestety z tego powodu i kilku innych ebook zostanie wypuszczony dopiero w wakacje, kiedy wszystkie kwestie związane z powyższymi problemami rozwiąże w Polsce.

Dostałam jednak kilka wiadomości od osób, które chciałaby otrzymać informację już teraz. Zaproponowałam tym osobom konsultacje, podczas których opowiadałam dokładnie o tym, co jest zawarte w ebooku, odpowiadałam na wszystkie pytania i dzieliłam się wiedzą dotyczą nauczania online.

Konsultacje sprawdziły się świetnie, więc pomyślałam, że i może dla Was (tych, którzy są niecierpliwi jak haha) taka forma również będzie odpowiadać).

Konsultacje trwają 1h-1.5 h i w tym czasie omawiam te zagadnienia:

JAK ZDOBYWAĆ KLIENTÓW W POLSCE I ZA GRANICĄ 

JAK I GDZIE SIĘ OGŁASZAĆ  

JAK POWINNO WYGLĄDAĆ TWOJE OGŁOSZENIE 

JAK ZWIĘKSZYĆ STAWKĘ DO 70-80 ZŁ  

JAK ZARABIAĆ DO 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH lub więcej.

JAK PRZEKONAĆ DO SIEBIE LUDZI 

JAK PROWADZIĆ ZAJĘCIA, ABY LUDZIOM SIĘ PODOBAŁO I CHĘTNIE DO CIEBIE WRACALI 

JAK WYGLĄDAJĄ LEKCJE, KTÓRE PROWADZĘ? PRZYKŁAD ZAJĘĆ 60-MINUTOWYCH 

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA PRZEZ SKYPE 

JAKICH MATERIAŁÓW UŻYWAM PODCZAS ZAJĘĆ 

SKĄD BIORĘ INSPIRACJE DO CIEKAWYCH ZAJĘĆ 

JAKIE SĄ MOJE SPOSOBY NA TO, ABY UCZNIOWI ZACZELI MÓWIĆ PO ANGIELSKU 

CZY WARTO/KONIECZNE JEST PÓJŚCIE NA ANGLISTYKĘ LUB INNE STUDIA, ABY UCZYĆ ANGIELSKIEGO  

JAK UŻYWAM TABLICY PODCZAS ZAJĘĆ

JAKIE MUSISZ MIEĆ KWALIFIKACJE, ABY UCZYĆ ANGIELSKIEGO 

Następnie odpowiadam na wszystkie pytania, które macie oraz przesyłam na email dokument z wszystkimi informacjami w formie pisemnej.

Cena konsultacji to 100 zł (płatności w złotówkach lub funtach)

Zainteresowane osoby, które czekają na obiecanego ebooka, ale jednak chciałaby otrzymać wszystkie informację wcześniej, zapraszam do kontaktu: kornelia.wawrzynowicz@gmail.com 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *