25 myśli na 25 urodziny

12 czerwca skończyłam 25 lat i z tej okazji przychodzę do Was z 25. przemyśleniami. Taki post dodałam również rok temu i po wyświetleniach widzę, że bardzo Wam się spodobał, znajdziecie go tutaj!

Dzisiaj przyszedł czas na kolejny!

No to zaczynamy!

 1. Życie jest zupełnie nieprzywidywalne. Gdybyś ktoś mi w pół roku temu powiedział, że w czerwcu będę pakować swoje walizki i wyprowadzać się z Londynu, to bym go wyśmiała. A jednak, za 3 tygodnie już nas tu nie będzie!
 2. To Ty znasz siebie najlepiej. Ty wiesz co jest dla Ciebie najlepsze. Przekonałam się o tym wielokrotnie. Od dłuższego czasu nie radzę się w najważniejszych sprawach z innymi osobami. Polegam tylko na sobie i sama podejmuję decyzję życiowe, z innymi ewentualnie się nimi dzielę. Dzięki temu wiem, że jeśli coś nie wyjdzie, mogę tylko obwiniać siebie.
 3. Nie zmienisz ludzi, jeśli oni nie chcą się zmienić…więc nawet nie próbuj, nie trać swojej energii na to, naprawdę nie warto.
 4. Bądź samolubny częściej niż byłeś/byłaś do tej pory. Tutaj nic więcej nie trzeba dodawać. Pamiętaj tylko, że Ty też jesteś ważny/ważna i czas skupić się na sobie.
 5. Regularnie używanie planera/kalendarza do planowania swojego życia i pracy jest bardzo istotne. Odkąd używam swojego 10-Minute Plannera moja produktywność ogromnie wzrosła. Nigdy nie udało mi się tyle robić w ciągu dnia, co teraz kiedy wszystko jasno i przejrzyście mam zapisane. Niesamowite – a najbardziej lubię odhaczać wykonane już rzeczy!
 6. Najfajniejsze momenty z ostatniego roku: Wydanie 10-Minute Plannera, Boże Narodzenie w Niemczech u mojej chrzestnej, kilka dni nad morzem z Anią, rozpoczęcie pracy całkowicie online – prowadzenie swojego biznes.
 7. Owoce morza to moje odkrycie minionego roku – nawet nie wiedziałam, że tak bardzo je lubię.
 8. Dieta dr Dąbrowskiej i intermittent fasting to również moja odkrycja roku – czuję się o niebo lepiej ”fastując” i stosując zalecenia dr Dąbrowskiej. Koniecznie o tym poczytajcie!
 9. Przeglądanie (i kupowanie) overpriced bags (drogich torebek) to moje hobby w ostatnim czasie. I chociaż nie często mogę nie to jeszcze pozwolić, to nawet przeglądać baaardzoo lubię. W ostatnim czasie w Harrodsie jestem bardzo częstym gościem.
 10. Nagrywanie na Youtuba nie jest wcale takie łatwe jak się innym wydaje. Jest cholernie ciężkie! A ile stresuję jest w mówieniu do kamery!!!
 11. Studia to była ”najcięższa” praca jaką musiałam wykonać. Pisanie esejów i czytanie naukowych journali to zupełnie nie dla mnie. Nudna, nuda, nuda. Jak dobrze że już koniec!
 12. Jeśli nie wiesz czego chcesz od życia, nie oczekuj, że dostaniesz cokolwiek. Jeśli nie masz sprecyzowanych swoich celów, nie oczekuj że ”kiedyś” je spełnisz.
 13. (Prawie) Każdy jest kowalem swoje losu, ale są w życiu syutacje na które nie mamy wpływu, np. choroba. Nie oceniajmy nikogo pochopnie jeśli nie znasz jego historii.
 14. Walka z choroba to najgorsze i ”najlepsze” co mi się w życiu przytrafiło. Straciłam przez to wiele marzeń i możliwości, a z drugiej strony stałam się odporna na ból i dzisiaj niewiele rzeczy jest mnie w stanie złamać. Nigdy nie byłam tak silna osobą jak jestem teraz.
 15. Dzięki albo przez chorobę dowiedziałam się co w życiu się tak naprawdę liczy.
 16. Chcę być bogata i nie wstydzę się o tym głośno mówić. Uważam, że pieniądze dają szczęście, a przynajmniej ja potrzebuje ich do szczęścia.
 17. Moim największym zadaniem na najbliższe 2/3 lata jest odnalezienie swojego miejsca na ziemi, gdzie się osiedlimy, kupimy własny dom i założymy rodzinę. Oby się udało!
 18. Nie pracuję, żeby żyć. Żyje, żeby pracować. Praca to moje całe życie i nawet jakbym wygrała na loterii i tak nie przestałabym pracować. Jestem pracoholkiem i uwielbiam to!
 19. Własny biznes i do tego online (#laptoplifestyle) to najlepsze co mogło mi się przytrafić.
 20. Wygląd ma ogromne znaczenie (przynajmniej dla mnie) i ładna sukienka zawsze jest trafnym zakupem! 😀
 21. Nauczyłam się mówić ”nie” rzeczom, których nie chcę i mówić ”tak” temu co sprawia mi radość i co mnie cieszy. Bez większego tłumaczenia się – tak po prostu! 🙂
 22.  Obecnie mój ulubiony obiad to ziemniaczki, jajko sadzone i surówka z kapusty kiszonej.  Jadam to przynajmniej 5 razy w tygodniu od początku maja do teraz. I nie, jeszcze mi się nie znudziło!
 23. Właściwe dodatki potrafią zmienić całkowicie wygląda całej stylizacji na lepsze. Ja w tym roku inwestuje w broszki, apaszki, paski i tego typu rzeczy.
 24. Nigdy nie myślałam, że dom na wsi z ogrodem będzie moim marzeniem, a jednak…Marzy mi się mały ogródek, gdzie latem będę jadać śniadanka i słuchać śpiewu ptaków.
 25. Happy Birthday to me… Mam plan celebrować cały czerwiec 😀 Norbert obiecał mi Paryż z okazji urodzin i piknik przy wieży Eiffla. Ach, już nie mogę się doczekać!

Mam dla Was jeszcze jedną wiadomość. Jutro na moim kanale na Youtubie pojawi się mój pierwszy vlog  właśnie z urodzin, więc serdecznie Was zapraszam, i na kanał, i do subskrybcji!

Miłego dnia xoxo

One thought on “25 myśli na 25 urodziny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *