100 wpisów na blogu! Podziękowanie, ankieta, proponowane posty na kolejne miesiące.

Wczorajszy wpis był 100 wpisem na blogu, w związku z czym postanowiłam to uczcić małym podsumowaniem i wielką prośbą do Was, moi drodzy Czytelnicy : )

Kiedy zaczęłam pisać bloga, czyli prawie 8 miesięcy temu nie sądziłam, że kiedykolwiek dotrwam do 100 wpisu. Bardzo chciałam mieć bloga, i tak też zrobiłam, ale nie jest to mój pierwszy blog, i bałam się, że porzucę go po miesiącu, tak jak te poprzednie! A tu miła niespodzianka! Opublikowałam już 100 wpisów! Bardzo się cieszę, iż stworzyłam swoje małe miejsce w sieci. Mam nadzieję, że ta fajna przygoda potrwa jeszcze długo, długo! Trzymajcie kciuki, bo prawdę mówiąc mam czasami chwilę załamania i zadaje sobie pytania po co mi to wszystko.

Najczęściej pojawiają się takie myśli kiedy spędzam nad wpisem 3 godziny, a na koniec nie jestem z niego zadowolona haha 🙂 Dwa dni później okazuje się, że nie było w tym wpisie nic złego, a fakt, że tamtego dnia mi sie nie podobał, był spowodwany tylko tym, że jestem po prostu kobieta i hormony czasem robią swoje 😀

Nie ukrywam, że czasami hejt, który otrzymuję pod postami czy na FB, nie jest dla mnie miły, i ani nie podnosi mnie na duchu, ani nie motywuje. Niektóre słowa potrafią zaboleć, ale wtedy przypominam sobie kilka rzeczy:

a) Ludzie zawsze oceniali innych, oceniają i będą oceniać. I oczywiste jest to, że i ja będę oceniana, ponieważ robię coś lub piszę o czym, co komuś może wydawać się głupie, nierozsądne i całkowicie bezsensu.

b) Ludzie hejtują to, z czym sami mają problem. A hejt, który piszą jest odzwierciedleniem ich samych i  tego, z czym sami sobie nie mogą poradzić.

c ) Nie jestem zupa pomidorową, nie każdy musi mnie lubić!

Po przypomnieniu sobie tych kilku rzeczy, żaden hejt już mi nie straszny 🙂

Podziękowania

Chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za to, że tu że mną jesteście, odwiedzacie bloga, piszecie komentarze, piszecie mi wiadomości prywatne i dzielcie się swoimi historiami.  To dzięki Wam to miejsce istnieje, to Wy sprawiacie, że jestem zmotywowana do dalszego pisania, a Wasze ciepłe słowa sprawiają, że naprawdę jest to dla mnie wielką przyjemność!

Ale w tym miesiącu nie tylko świętujemy 100 wpisów na blogu, ale również 1000 polubień na fanpagu, co więcej już prawie 1200 polubień! Naprawdę ogromnie się cieszę, że jesteście tu ze mną!

Ankieta 

Z tej okazji, że już 100 wpisów za nami, a kolejne przed nami, mam do Was wielką prośbę. Planuję małe zmiany na blogu –  chciałabym wprowadzić nowe kategorie oraz dodawać więcej wpisów, które Was bardziej interesują, a mniej tych, które Was mniej interesują. Przygotowałam ankietę i zachęcam Was do jej wypełnienia. Dzięki Waszym odpowiedziom będę dokładnie wiedziała co lubicie, a czego nie : ) Ankieta jest krótką, zajmie Was dosłownie kilka minut, a mi Wasze odpowiedzi bardzo pomogą. Będę Wam ogromnie wdzięczna!

Oczywiście ankieta jest anonimowa!

ANKIETA

10 najpopularniejszych postów

 Życie w USA i w UK. Dlaczego wróciłam ze Stanów? Dlaczego jestem w Londynie?        

 To już 3 lata odkąd wróciłam ze Stanów. Moje przemyślenia związane z powrotem i moją chorobą.        

 Rzeczy, na które nie szkoda mi pieniędzy       

Czy warto wyjechać za granicę? Kiedy emigracja to dobry pomysł i kto powinien wziąć to pod uwagę? 

Właśnie skończyłeś studia? Wspaniale! I co dalej?

Najlepszy sklep na świecie ze zdrową żywnością – moja apteka, warzywniak, piekarnia i cukiernia!

Dlaczego nie poszłam na studia zaraz po maturze ? Czy żałuję? GAP YEAR – moja historia

Dlaczego wielu młodych ludzi w Polsce wciąż nie mówi po angielsku?

Jak napisać dobre CV?

Moje przemyślenia po półrocznym pobycie w Polsce – wracam do Londynu!

Proponowane posty  

Oto 10 wpisów, o których opublikowaniu myślę w najbliższym czasie. Dajcie znać, jaki wpis chcielibyście  przeczytać.

1. Czy każdy musi być magistrem ?

2. Nie każdy jest kowalem swojego losu

3. Jak mieć dobry start po studiach?

4. Jak szukać pracy w Londynie?

5. Rzeczy, które nie uczą w szkole a powinni

6. Rzeczy, na które wiecznie szkoda mi pieniędzy

7. 10 rzeczy, które powinieneś zrobić jeśli masz 20 + i poważnie myślisz o swojej karierze

8. Książkiktóre zmieniły moje życie na lepsze

9. Błędy życiowe, które cieszę się, że popełniłam

10. Czy iść na studia? Co zrobić jeśli się wahasz?

Koniecznie w komentarzach napiszcie numer wpisu jaki by Was interesował : ) 

6 thoughts on “100 wpisów na blogu! Podziękowanie, ankieta, proponowane posty na kolejne miesiące.

  1. Myślę, że doskonale sobie poradzisz z każdym z tych wyżej wymienionych postów, a co za tym idzie – miło je będzie przeczytać. Chyba jednak najbardziej czekam na ósemkę, a później na siódemkę i szóstkę.

    Znam ten ból. Siedzisz kilka godzin nad jednym wpisem, piszesz, a efekt końcowy i tak nie zadowala. Taka przywara perfekcjonistek 😉 Blog – wbrew temu, co się niektórym wydaje – pochłania sporo czasu, szczególnie wtedy, kiedy autor publikuje często i przykłada wagę go treści. Bo napisać byle co wcale nie jest trudno. Pytanie tylko: po co? Trzeba szanować czytelników i serwować im ucztę o wysokiej jakości. W końcu chyba nikt nie chce być kojarzony z bylejakością, prawda?

    Gratulacje! To bardzo dobry wynik. Szybko się wybiłaś, nie to co ja 😉

    Hejterzy. Nie wiem, co Ci zarzucają na facebooku, ale z tego co zauważyłam, to niektórym [a może to jedna i ta sama osoba?] nie podoba się to, że komentując inne, popularne blogi, zostawiasz swój adres i zachęcasz do odwiedzin. Sieć nigdy nie była i nie będzie wolna od trolli internetowych. Nie marnuj na nich swojej drogocennej energii, rób swoje!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *