10-Minute Planner w polskiej wersji językowej – rozpoczynamy sprzedaż! KOD RABATOWY

Kiedy pojawił się pomysł w mojej głowie o stworzeniu planera w zeszłym roku, nie sądziłam, że  przypadnie on do gustu aż tak wielu osobom. Do dziś jestem w szoku, a tym samym pełną podziwu i radości jak wielu osobom służy każdego dnia i pomaga w planowaniu i organizacji.

Sprzedaż 10-Minute Plannera w wersji angielskiej rozpoczęła się tuż przed świętami w grudniu 2017 roku. Rozpoczęliśmy na rynku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskich i  hiszpańskim. Od marca sprzedajmy również na rynku amerykańskim i to właśnie tam planer cieszy się największą popularnością, co mnie również bardzo cieszy, z wiadomych powodów – USA to mój ulubiony kraj.

Teraz przyszedł czas na wersję polska.

Planowałam wydanie wersji polskiej dużo wcześniej niż dopiero w czerwcu, aczkolwiek pewne rzeczy niezależne tylko ode mnie utrudniły te sprawę, a wydaje polskiej wersji językowej okazało się być 100 razy trudniejsze niż tej anglskiej. Nie wchodząc w szczegóły w tej kwestii, chciałabym oficjanie ogłosić, że polska wersja językowa 10-Minute Plannera będzie dostępna w sprzedaży już od 12 czerwca (czyli od dnia moich urodzin)!

Z tej również okazji mam dla Was OGROMNĄ ZNIŻKĘ!

 Regularna cena planera to 89 zł, ale….

– jeśli zapiszesz się na listę oczekujących przed 12 czerwca, otrzymasz zniżkę i planer wyniesie Cię 75 zł + darmowa wysyłka

– jeśli kupisz planer między 12 a 16 czerwca, planery wyniesie 80 zł.

– jeśli zakupisz dwa planery, cena wyniesie 130 zł

Po tym okresie planer będzie wynosił 89 zł.  

Zniżka planer wersja angielska

Dodatkowo, ma dla WAS zniżkę na planer w wersji angielskiej. Planery sprzedajemy w całej Europie oraz Stanach Zjednoczonych, więc jeśli jesteś zainteresowany planerem, wyślij proszę email na: kornelia.wawrzynowicz@gmail.com, a otrzymasz wiadomość zwrotna kupon 15% zniżki.

Poniżej zapraszam Was na prezentację planera w polskiej wersji językowej oraz parę opinii obecnych użytkowników. Zapraszam również do zapisywanie się na listę osób zainteresowanych zakupem!  


10-MINUTE PLANNER

  

   

 

MOJE CELE 

W planerze znajduje się podział na cele osobiste, zawodowe, związane ze zdrowiem i aktywnością fizyczną oraz INNE, czyli całkowicie dopasowane do Ciebie. 

Pod każdym celem zostało przydzielone miejsce na zapisanie kroków, jakie użytkownik powinien podjąć, aby dany cel zrealizować. 

W tej sekcji można także samodzielnie określić, kiedy użytkownik chciałby zacząć jego realizację i kiedy zamierza osiągnąć, wyznaczony przez siebie, cel.

PLANOWANIE MIESIACA

Zestawienie miesiąca wraz z możliwością zapisanie konkretnych celów do osiągnięcia, spotkań i rzeczy do zrobienia w danym okresie.

W Planerze nie ma dat, więc to użytkownik decyduje, kiedy zaczyna planowanie.

KALENDARZ NA 2018 I 2019 ROK

Po lewej stronie znajduje się kalendarz na rok 2018 i 2019, a po prawej stronie zostało wyznaczone miejsce na zapisanie ważnych dat i wydarzeń w konkretnych miesiącach w tych latach (2018 i 2019).
Dzięki temu użytkownik nie zapomni o ważnych wydarzeniach, takich jak na przykład urodziny kogoś bliskiego.

PLANOWANIE TYGODNIA

Każdy tydzień w planerze zaczyna się od strony przeznaczonej do zaplanowania tygodnia od A do Z.
Znajduje się tutaj podział zarówno na najważniejsze zadania do wykonania w tym tygodniu, jak i na te mniej istotne.

PPODSUMOWANIE TYGODNIA 

Kolejna strona planera (po całym tygodniu) to podsumowanie całego tygodnia, miejsce na małą refleksję nad tym, co poszło dobrze, a co nieco gorzej i dlaczego.

ZADANIA, KTÓRE WYKONAŁEM/AM – tutaj znajduje się miejsce na zapisanie rzeczy (zadań), które udało się użytkownikowi wykonać w ciagu tygodnia i z których jest najbardziej zadowolony.

ZADANIA NIEWYKONANE – w tym miejscu użytkownik zanotuje zadania, których nie udało się mu w tym tygodniu zrealizować z różnych powodów. Dzięki temu będzie wiedział, co musi zostać wykonane w przyszłym tygodniu.

ZADANIA W TOKU – zadania, które zostały rozpoczęte, ale nie są jeszcze zakończone.

NOTATKI – miejsce na osobiste notatki

LISTA KONTROLNA – pod koniec tygodnia warto zrobić małe podsumowanie i ocenić samego siebie pod względem kondycji fizycznej i psychicznej. Tutaj jest na to dobre miejsce.

MOJE NAWYKI – to specjalne miejsce w planerze przeznaczone do śledzenia nawyków i codziennych, powtarzalnych czynności, które chcemy utrwalić.

PLANOWANIE DNIA 

Każdy dzień tygodnia użytkownik planuje na osobnej kartce, co daje możliwość doskonałej organizacji czasu i sporo miejsca na zapisanie wszystkiego, co ważne.

Strona z planowaniem dnia rozpoczyna się od miejsca przeznaczonego na wpisanie przez użytkownika dnia tygodnia i daty.

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIE DNIA – tutaj użytkownik zapisuje jedno, najważniejsze zadanie, które koniecznie chce wykonać tego dnia i które sprawi, że poczuje, iż wykorzystał ten dzień w 100%, zgodnie z zamierzeniami.

WAŻNE ZADANIA DNIA – miejsce na zapisanie kolejnych ważnych zadań INNE ZADANIA – dodatkowe zadania do wykonania w ciągu dnia

MOTYWUJACY CYTAT – cytat każdego dnia jest inny, ale dobrany tak, aby zmotywować do działania i osiągania sukcesów oraz zwiększenia produktywności.

PLAN DNIA – miejsce na planowanie spotkań, wydarzeń w ciągu dnia. Użytkownik sam wpisuje godziny swoich spotkań.

SZYBIE ZADANIA – czyli małe zadania, które zwykle powinniśmy wykonać w ciągu dnia, a często o nich zapominamy, np.: wstawić pranie, złożyć komuś życzenia urodzinowe, zapłacić rachunki, czy zadzwonić do banku. Jeśli tutaj zostaną zapisane, jestem pewna, że nie zostaną zapomniane. Przetestowałam to osobiście przez ostatnie miesiące.

NOTATKI – miejsce na osobiste zapiski.

DZIŚ  UDAŁO MI SIĘ________ – to miejsce, w którym użytkownik może kontrolować swoje zdrowie i nastrój.

DZISIEJSZA PRODUKTYWNOŚĆ – tutaj jest miejsce na szczere oszacowanie produktywności. Jeśli była danego dnia wysoka, to wspaniale, jeśli niska, to warto zastanowić się dlaczego, wyciągnąć konstruktywne wnioski i to zapisać. Dzięki temu użytkownik będzie wiedział, jakie czynniki mają wpływ na jego efektywność w ciągu dnia.

NAJLEPSZE MOMENTY DNIA – ta rubryka powstała ponieważ uważam, że warto zapisać, jak nam minął dzień, chociaż w jednym zdaniu. Dzięki temu po miesiącu użytkownik może wrócić do swoich notatek i przypomnieć sobie, co miłego przytrafiło mu się danego dnia. Są to wspomnienia, ulotne chwile, o których często zapominamy, mimo że niektóre z nich naprawdę warto zapamiętać, np.: miły wieczór z przyjaciółką, otrzymanie podwyżki, wyzwania, którym podołaliśmy, itd.

 

MAPA I PLANOWANIE PODRÓŻY

To miejsce jest idealne dla osób lubiących podróżować.
Na tych stronach użytkownik zaplanuje swoją podróż i zapisze najważniejsze informacje, o których nie może zapomnieć.

INSTRUKCJA – PRZYKŁAD WYPEŁNIENIA PLANERA

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW 

 

Więcej wpisów o 10-Minute Planner:

Kliknij tutaj 

 

 

4 thoughts on “10-Minute Planner w polskiej wersji językowej – rozpoczynamy sprzedaż! KOD RABATOWY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *