10-Minute Planner – przedsprzedaż od czwartku!

W zeszły piątek był jeden z najpiękniejszych dni tego roku. I to nie dlatego, że zaczął się grudzień i tym samym świąteczny czas, który uwielbiam, ale w piątek wydarzyło się coś jeszcze lepszego. Otrzymałam przesyłkę z drukarni z GOTOWYM PLANEREM!!!

Nie mogłam uwierzyć, że to, nad czym przez ostatnie 2 miesiące pracowałam dniami i nocami, faktycznie istnieje. Oglądałam 10-Minute Planner z każdej strony, wciąż nie dowierzając, że mam go już w swych rękach! Uśmiech nie schodził mi z twarzy, a na moich policzkach pojawiły się łzy szczęścia. Naprawdę niesamowite uczucie!

Dzisiaj przychodzę podzielić się tym wszystkim z Wami.

Wiem, że niektórym czytelnikom bloga spodobał się planer, który stworzyłam i planują jego zakup. Przedsprzedaż rozpocznie się w czwartek rano , ale ja już dzisiaj chciałabym pokazać Wam, jak wygląda ostateczna wersja planera i co możecie w nim znaleźć. Gotowi?

No to zaczynamy!   


Dlaczego powstał ten plan, jego misja i do kogo jest skierowany?

10-Minute Planner powstał ponieważ nie mogłam przez długi czas znaleźć planera, w którym mogłabym planować wszystko to, co potrzebuje w organizacji  mojego życia.

Potrzebowałam planera, w którym:

– będę mogła zapisać swoje cele, tak aby móc codziennie je czytać w razie gdy mam gorszy dzień i myślę sobie, że wszystko jest bez sensu

– będę mogła zaplanować miesiąc – spotkania, rzeczy, które chce zrobić, jakie miejsca odwiedzić i tak dalej

– będę mogła zaplanować cały tydzień, zapisać rzeczy do zrobienia w ciągu tygodnia z podziałem na te BARDZO ważne i te trochę mniej ważne

– będę mogła zaplanować każdy dzień, z uwzględnieniem najważniejszych rzeczy do zrobienia każdego dnia, małych rzeczy do zrobienia pomiędzy oraz z możliwością kontrolowania innych aspektów życia takich jak aktywność fizyczna, zdrowe jedzenie, produktywność w ciągu dnia.

– będę mogła planować swój budżet

i wiele wiele innych!

TO WSZYSTKO I DUŻO WIĘCEJ ZNAJDUJE SIĘ W 10-MINUTE PLANNER!

Pozwólcie, że przedstawię Wam teraz każdą stronę planera

KILKA WAŻNYCH INFORMACJI

 • Obecnie planer możecie zakupić w języku angielskim, ale już w styczniu pojawi się także w polskiej wersji
 • 10-Minute Planner jest dostępny w dwóch kolorach – czarnym oraz pudrowym różu
 • Format planera to A5, a liczba jego stron wynosi 296 – bardzo poręczny i lekki
 • Z tyłu posiada kieszonkę
 • Planer bez dat, zaczynasz kiedy chcesz!
 • Planer jest na 27 tygodni, czyli pół roku planowania

ZAWARTOŚĆ PLANERA: 

 1. MY GOALS, czyli miejsca przeznaczone na zapisywanie celów

W planerze znajduje się podział na cele: prywatne, zawodowe, związane ze zdrowiem i aktywnością fizyczną i związane z życiem towarzyskim i rodziną.

Pod każdym celem jest miejsce na zapisanie kroków, jakie musimy podjąć, aby dany cel zrealizować. Możesz także w tej sekcji określić, kiedy chciałbyś zacząć realizację i kiedy zamierzasz osiągnąć wyznaczony przez siebie cel.

 1. MONTH AT A GLANCE, czyli planowanie miesiąca

Zestawienie miesiąca wraz z możliwością zapisania konkretnych celów, spotkań i rzeczy do zrobienia w danym okresie. W Planerze nie ma dat, więc to Ty decydujesz, kiedy zaczynasz. Cały miesiąc uzupełniany jest przez Ciebie.

 1. KALENDARZ na 2018 i 2019 rok

Po lewej stronie znajduje się kalendarz na rok 2018 i 2019, a po prawej stronie wyznaczyłam miejsce na zapisanie ważnych dat i wydarzeń w konkretnych miesiącach tych lat (2018 i 2019). Dzięki temu o niczym nie zapomnisz!

 

4. WEEKLY PLANNING, czyli planowanie tygodnia

Każdy tydzień zaczyna się od strony, w której swój tydzień zaplanujesz od A do Z.

Znajduje się tutaj podział zarówno na ważne zadania do wykonania w tym tygodniu, jak i te mniej istotne.

Dodatkowo jest tam również miejsce na planowanie każdego dnia, wraz z weekendem.

Na samym dole możesz zrobić swoje notatki.

 1. PLANOWANIE DNIA

Każdy dzień tygodnia planujesz na osobnej kartce, co daje Ci możliwość doskonałej organizacji Twojego czasu.

Strona z planowaniem dnia rozpoczyna się od miejsca przeznaczonego na wpisanie przez Ciebie dnia i daty – DAY&DATE

Następnie od razu możesz przejść do miejsca, gdzie zapiszesz NAJWAŻNIEJSZE ZADANIE TEGO DNIA (TODAY’S MOST IMPORTANT TASK). Tutaj zapisujesz jedno, najważniejsze zadanie, które koniecznie musisz wykonać tego dnia i które sprawi, że poczujesz, iż wykorzystałeś ten dzień w 100%, zgodnie z zamierzeniami.

Pod spodem znajdziesz przestrzeń na zapisanie kolejnych zadań, tych ważnych (MINOR TASKS), jak i mniej istotnych (OTHER TASKS).

Obok każdego zadania znajdują się wyznaczone miejsca na zapisanie, ile chciałbyś czasu na to zadanie przeznaczyć (DESIRED TIME), i ile faktycznie Ci dane zadanie zajęło (ACTUAL TIME). Dzięki temu sprawdzisz, czy mieścisz się w ramach czasowych, które wcześniej sobie ustaliłeś. W przyszłości pomoże to Ci lepiej zarządzać czasem, który masz.

Nieco niżej, pod zadaniami do wykonania danego dnia, znajduje się motywujący cytat (DAILY QUOTE) -moja ulubiona część w planerze.

Cytat każdego dnia jest inny, ale dobrany tak, aby zmotywować Cię do działania i osiągania sukcesów oraz zwiększenia Twojej produktywności!

Pod cytatem znajdziesz rubryczkę SCHEDULE, czyli miejsce na planowanie spotkań, wydarzeń w ciągu dnia. Sam wpisujesz godziny Twoich spotkań.

Zaraz obok SCHEDULE, znajdziesz 10 MINUTE TASKS, czyli małe zadania, które zwykle powinniśmy wykonać w ciągu dnia, a często o nich zapominamy, np.: wstawić pranie, złożyć komuś życzenia urodzinowe, zapłacić rachunki, czy zadzwonić do banku. Jeśli tutaj je zapiszesz, gwarantuje Ci, że o nich nie zapomnisz! Przetestowałam to osobiście przez ostatnie miesiące 🙂

Następnie przygotowałam dla Ciebie miejsce na Twoje notatki, czyli NOTES.

Ostatnia część tej strony to podsumowanie dnia

TODAY I – to miejsce dla Ciebie, w którym możesz kontrolować swoje zdrowie i nastrój. Pod koniec tygodnia spojrzysz i sprawdzisz, jak Ci minął tydzień pod tymi względami. Jadłeś zdrowo? Piłeś wystarczająca ilość wody? Znalazłeś czas na aktywność fizyczną? Miałeś dobry czy zły dzień? Zastanów się dlaczego.

MY PRODUCTIVITY TODAY – tutaj jest miejsce na szczere określenie Twojej produktywności. Jeśli była danego dnia wysoka, to super, jeśli niska, to warto zastanowić się dlaczego, wyciągnąć konstruktywne wnioski i to zapisać. Dzięki temu będziesz wiedział jakie czynniki mają wpływ na twoją efektywność w ciągu dnia.

BEST THINGS ABOUT TODAY – ta rubryka powstała ponieważ uważam, że warto opisać nasz dzień chociaż w jednym zdaniu. Dzięki temu po miesiącu wrócisz do tego i zobaczysz co miłego przytrafiło Ci się danego dnia. Są to wspomnienia, ulotne chwile, o których często zapominamy, mimo że niektóre z nich naprawdę warto zapamiętać, np.: miły wieczór z przyjaciółką, rzecz, którą zrobiliśmy pierwszy raz w życiu, otrzymanie podwyżki, wyzwania, którym podołaliśmy, itd.

W Planerze, na planowanie każdego dnia przeznaczona jest jedna strona, z wyjątkiem weekendu. Sobota i niedziela jest połączona na jednej stronie. Dzięki temu oszczędzamy miejsce, planer ma mniej stron, jest cieńszy i lżejszy. A wiadomo, w weekend więcej czasu spędzamy na przyjemnościach i nie potrzebujemy aż tyle miejsca na planowanie  🙂

 1. LAST WEEK REVIEW, czyli podsumowanie zeszłego tygodnia

Teraz przyszedł czas na podsumowanie całego tygodnia, czas na mała refleksję co poszło nam dobrze, a co nieco gorzej i dlaczego.

TASKS I’VE COMPLETED AND I’M MOST PROUD OF

Tutaj znajduję się miejsce na zapisanie rzeczy (zadań), które udało nam się wykonać i z których jesteśmy najbardziej zadowoleni.

TASKS THAT I LEFT UNFINISHED  

W tym miejscu zanotuj zadania, których  nie udało ci się w tym tygodniu zrealizować z różnych powodów.

TASKS IN PROGRESS 

Zadania, które zaczęliśmy wykonywać, ale nie zostały jeszcze zakończone.

NOTES

Miejsce na Twoje notatki

WEEKLY CHECKLIST 

Każdego dnia zwracaj uwagę na to, aby jeść regularnie oraz zdrowo, a także pić co najmniej dwa litry wody. Pamiętaj również o przynajmniej 30-minutowej aktywności fizycznej. Zredukuj stres, odpręż się i zadbaj o dobry nastrój. Pod koniec tygodnia zrób małe podsumowanie i oceń samego siebie pod względem kondycji fizycznej i psychicznej. Sprawdzisz, czy zdrowie i humor Ci dopisują.

HABIT TRACKER 

Habit tracker to specjalna miejsce w planerze przeznaczone do śledzenia nawyków i codziennych, powtarzalnych czynności, które chcemy utrwalić.

 1.  DID YOU KNOW THAT?

Strona z ciekawostkami. Ciekawostki w planerze znajdziesz po każdym tygodniu. Jestem pewna, że wiele z tych rzeczy Was zaskoczy lub zdziwi!  : )

 1. TRAVEL MAP

Lubisz podróżować? To miejsca jest idealne dla Ciebie! Zapisz i zaznacz na mapie miejsca, do których planujesz się wybrać w najbliższym czasie.

 1. TRAVEL PLANNING

Na tych stronach zaplanujesz swoją podróż oraz zapiszesz najważniejsze informacje, o których nie możesz zapomnieć przed i podczas podróży : )

 1. BUDGET PLANNING

Planowanie budżetu jest bardzo ważne, aby móc kontrolować nasze wydatki i miesięczne przychody. Na stronie zadbasz o swoje przychodny i wydatki.

Na końcu znajdziesz dodatkowe strony na Twoje notatki, inspiracje, przemyślenia…

Pewnie pamiętacie, że obiecałam Wam ”próbkę” planera do wydrukowania?

Jutro na blogu będziecie mogli ja ściągnąć, więc zapraszam Was jutro na bloga!

Wydrukujcie koniecznie i sprawdźcie, czy planer dobrze by Wam służył.

Przedsprzedaż zaczynamy w czwartek, jutro osoby zapisane na newsletter otrzymają informacje o zniżce, którą obiecałam oraz darmową wysyłkę.

Wysyłka planerów rozpocznie się 15 grudnia, więc na święta na pewno do Was dotrze. W Londynie możliwy odbiór osobisty.

Ceny planerów:  

W Polsce: 99 zł  

Poza Polską (UK): £23 

Osoby, które chciałyby jeszcze otrzymać darmową wysyłkę zapraszam do zapisania się na newsletter tylko do czwartku! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *