10 minute planner – kolejne strony do wglądu. Nowe informacje odnośnie planera

Kochani,

Przychodzę dzisiaj do Was z małym updatem związanym z planerem, który stworzyłam.

10 MINUTE PLANNER będzie dostępny już od grudnia i naprawdę nie mogę się doczekać, szczególnie po tym jak w ciągu kilku dni Lista Osób Zainteresowanych kupnem planera przekroczyła 120 osób! Dosłownie skakałam z radości, widząc jak ta liczba rosła z godziny na godzinę. To dla mnie ogromna radość! Bardzo cieszy mnie to, że planer przypadł Wam do gustu.

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam kilka kolejnych stron, które znajdziecie w 10 MINUTE PLANNER oraz opowiedzieć o tym, jak rozwiązałam kwestie sporne, które pojawiły się w komentarzach na FB, po tym jak pokazałam Wam pierwszą wersję planera. 

Pojawiły się sporne opinie dotyczące miejsca na notatki, jak i konieczności pozostawienia kolumny 10 minute tasks.  

Jednym zależało, aby było więcej miejsca na notatki, a inni koniecznie chcieli, aby kolumna 10 minute task została w planerze, ponieważ podoba im się ten pomysł.

10 minute tasks to miejsce do zapisywania takich szybkich zadań, które mamy do wykonania w ciągu dnia. Na przykład – zadzownić do mamy, umówić się do lekarza, włączyć pranie, zrobić przelew itd. Ja już od dawna używam tej ”kolumny” i sprawdza się świetnie. Dzięki temu nie zapominam o tak małych, a tym samym tak ważnych rzeczach do zrobienia. Dlatego też od początku wiedziałam, że to musi w planerze NA PEWNO zostać.  

Ale oczywiście, Wasza opinia też jest dla mnie bardzo ważna i zależało mi na tym, aby spełnić Wasze oczekiwania. Postanowiłam więc zrobić kilka rzeczy i postarać się zadowolić tych, proszących o więcej miejsca na notaki:

 • dodać trochę miejsca na notatki na głównej stronie – UDAŁO SIĘ!
 • po każdym tygodniu będzie dodatkowa cała strona na notatki – MAMY TO!
 • na końcu planera znajdziecie kolejne kilka stron na Wasze osobiste notatki – ZROBIONE!

Teraz każdy powinien być zadowolony. Miejsca na notatki naprawdę jest sporo i myślę że nikomu już nie zabraknie : )

Dodatkowo w planerze pojawiła się nowa rzecz, która również od razu zyskała swoich fanów – wielu fanów!  Jest to tak zwana checklista sprawdzająca jak minął nam dzień. Czy jedliśmy zdrowo, czy wypiliśmy wystarczającą ilość wody? Czy znaleźliśmy czas na ćwiczenia tego dnia ? Czy nasz dzień był dobry czy raczej kiepski?

Główna strona wygląda tak:

Dzięki temu pod koniec tygodnia z łatwością będziemy mogli to podsumować i zobaczyć jak nasze dbanie o siebie faktycznie wygląda 🙂

Teraz przedstawię Wam kilka kolejnych stron, które znajdziecie w planerze! 

1.  Na samym początku znajdziecie możliwość zaplanowanie swoich celów, zarówno tych osobistych, jak i zawodowych

Sami ustalacie datę rozpoczęcia, jak i datę zakończenia. Dodatkowo zapisujecie kroki, jakie musicie podjąć, aby dany cel zrealizować, czyli takie mniejsze zadania.

2. W planerze nie mogło również zabraknąć rzutu na cały miesiąc    

Nie tylko zapiszecie tutaj najważniejsze rzeczy na konkretne dni miesiąca, ale również jest miejsce na zapisanie celów na konkretny miesiąc, osób, z którymi chcecie lub już zaplanowaliście się spotkać. Również jest miejsce na zapisanie rzeczy do zrobienia w danym miesiącu oraz miejsc do odwiedzenia.

Uważam, że jest to bardzo przydatne, przynajmniej dla mnie. Zawsze ustalam jakie nowe rzeczy zrobię/nauczę się w danym miesiącu, jakie miejsca chciałabym odwiedzić. Na przykład, na grudzień planuję nauczyć się piec dwa rodzaje chleba, a miejsca, które chcę odwiedzić to Oxford, Winter Wonderland i słynne londyńskie lodowisko. Dzięki temu, że to wszystko zapisuje mam motywację, aby to faktycznie wykonać. Inaczej, poszłoby to w niepamięć. Też tak macie?

3. Planowanie tygodnia  

Wszyscy wiemy, że dobry plan to połowa sukcesu. Dlatego też bardzo ważne było dla mnie to, abyśmy w planerze mogli zapisać wszystkie najważniejsze zadania, które chcemy wykonać w danym tygodniu.

Dodatkowo, każdy z nas ma jakieś plany na konkretne dni tygodnia, stąd też w planowaniu tygodnia znalazło się miejsce również i na to. Można tutaj zapisywać wizyty u lekarzy, spotkania, czy umówione lunche z przyjaciółmi. A na koniec jest też troszkę miejsca na notatki : )

I jak Wam się podoba? Mam nadzieję, że planer przypadnie Wam do gustu  <3

W kolejnym wpisie, za kilka dni pokaże Wam już cały planer, czyli dodatkowe strony takie jak:

 • Kalendarz na 2018 i 2019 rok
 • Podsumowanie tygodnia
 • Planowanie podróży
 • Planowanie budżetu
 • I kilka innych ciekawych stron, które znajdziecie w planerze

Pod koniec listopada również otrzymacie ode mnie możliwość ściągnięcia i wydrukowania sobie głównej strony planera, czyli planowanie dnia po to aby, sprawdzić jak to działa w praktyce zanim dokonacie zakupu 🙂

Sprzedaż zaczynamy od grudnia, czyli już naprawdę niedługo! Z mojej strony mogę obiecać, że planery zamówione w Polsce i w Anglii dotrą do Was przed świętami. A taki planer to również idealny pomysł na prezent, nie sądzicie ? 🙂

Niestety, w grudniu w sprzedaży będzie tylko 250 planerów (drukarnia nie wyrobi się z całością nakładu) dlatego też zachęcam do zapisywania się na listę oczekujących, którą znajdziecie pod spodem. To właśnie te osoby otrzymają informacje o dostępności planera jako pierwsze. Będąc zapisanym na listę oczekujących macie gwarancję, że planer do Was dotrze przed świętami.

Dajcie znać jak podobają Wam się kolejne strony planera, które dzisiaj przedstawiłam! 🙂 Może jakieś dodatkowe wskazówki i sugestie? 🙂

5 thoughts on “10 minute planner – kolejne strony do wglądu. Nowe informacje odnośnie planera

 1. Podoba nam się, że pokazujesz swój planer od środka. To ułatwia podjęcie decyzji o kupnie i o tym, czy dane rozwiązanie przypadnie do gustu. Zwiększa tez chęć potrzymania już tego produktu na biurku i efektywnego planowania. Umieściłyśmy twój planer w naszym spisie wybranych planerów – zapraszamy na stronę!

  1. Dziekuje za komentarz. Tak w styczniu bedzie po polsku. Jakie opcje podoba Ci sie najbardziej ? 🙂 Dziekuje za mile slowa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *